-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів , 5-11 класів Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Оголошено тендер
236 507.70
UAH
Номер:
761b79fe43d547bdad401a535a13f4b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-013281-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕМЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32940192
-
Адреса:
34520, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Ремчиці, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РЕМЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32940192
-
Адреса:
34520, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Ремчиці, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
236 507.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів , 5-11 класів Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Примітки:
Звільнено від оподатуквання ПДВ відповідно до статті 197 Податкового Кодексу Укоаїни
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.08.2026 16:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРемчиці
Сума158 730.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРемчиці
Сума77 777.70 UAH