-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення працездатності відеоспостереження код за ДК 021:2015–50340000-0 По...×-
Послуги з відновлення працездатності відеоспостереження код за ДК 021:2015–50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
- ID: UA-2026-08-06-008183-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30014271
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заміни обладнання в складському приміщенні ДК 021:2015:50340000-0 " Послуг...×-
Послуги з заміни обладнання в складському приміщенні ДК 021:2015:50340000-0 " Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання "
- ID: UA-2024-05-24-008877-a
- Дата створення : 24.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21655311
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту відеоспостереження , ДК 021:2015 – 50340000-0 "Послуги з ремонту і...×-
Послуги з ремонту відеоспостереження , ДК 021:2015 – 50340000-0 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання "
- ID: UA-2024-03-07-010854-a
- Дата створення : 07.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20961771
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту відеоспостереження , ДК 021:2015 – 50340000-0 "Послуги з ремонту і...×-
Послуги з ремонту відеоспостереження , ДК 021:2015 – 50340000-0 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання "
- ID: UA-2024-03-07-010550-a
- Дата створення : 07.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20961527
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 - 50340000-0 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуаль...×-
ДК 021: 2015 - 50340000-0 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання" (Поточний ремонт та технічне обслуговування систем відеоспостереження)
- ID: UA-2021-06-22-013268-c
- Дата створення : 22.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10440211
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному...×-
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному парку « Софіївка» НАН України ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання»
- ID: UA-2021-05-20-006319-c
- Дата створення : 20.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9977105
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному...×-
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному парку « Софіївка» НАН України ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання»
- ID: UA-2021-05-20-006252-c
- Дата створення : 20.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9976851
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному...×-
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному парку « Софіївка» НАН України ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання»
- ID: UA-2021-04-06-008781-a
- Дата створення : 06.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9396393
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального...×-
ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання» ( Послуги з модернізації, технічного обслуговування та консервації мапінг системи та караоке системи)
- ID: UA-2020-08-20-001588-c
- Дата створення : 20.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5995712
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 (CPV 2008) - 50340000-0 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування а...×-
ДК 021: 2015 (CPV 2008) - 50340000-0 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання " ( технічне обслуговування звукового обладнання маппінг- системи ( роботи по підготовці системи на експлуатаціний період)
- ID: UA-2020-04-16-002159-a
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4847347
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 ( CPV 2008) - 50340000-0 " Послуги з ремонту і технічного обслуговування...×-
ДК 021:2015 ( CPV 2008) - 50340000-0 " Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання ( технічне обслуговування звукового обладнання маппінг-системи ( роботи по підготовці системи на експлуатаційний період)
- ID: UA-2020-04-15-003193-a
- Дата створення : 15.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4835476
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з консервування мультмедійного обладнання "Мапінг шоу"- ID: UA-2019-11-15-001259-c
- Дата створення : 15.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4020486
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -