-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному парку « Софіївка» НАН України ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2021-04-06-008781-a
Згідно технічних вимог
Торги не відбулися
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
9997c851f5c146f28fb019c170459bc3
Внутрішній номер закупівлі:
9396393
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-06-008781-a
Замовник:
Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534653
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, Київська, 12-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гронська Наталія Василівна 380972198078 gronskaja.natalija@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2021 20:18 - 12.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2021 20:18 - 22.04.2021 00:00
Аукціон:
22.04.2021 11:31 - 22.04.2021 11:52
Період кваліфікації:
22.04.2021 11:52 - 07.05.2021 14:33
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПорядок здійснення розрахунків: Оплата наданої послуги проводиться шляхом перерахування Замовником грошових коштів на поточний рахунок Виконавця, 100% після оплата протягом 30 календарних днів з моменту надходження фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному парку « Софіївка» НАН України ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТІМ НЕТ"
Оскарження: 07.05.2021 14:29 - 18.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39801116
-
Контактна особа:
Сергій Кисляк +380675094871 jurist@itim.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, місто Умань, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА, будинок 76
Оскарження: 07.05.2021 14:29 - 18.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
149 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
ФОП "ЯКИМЛЮК РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ"
Оскарження: 07.05.2021 14:33 - 18.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3302108196
-
Контактна особа:
Роман Якимлюк +380979102929 office.postlife@gmail.com
-
Адреса:
07416, Україна, Київська область, Броварський район, село Погреби, ВУЛИЦЯ НЕКРАСОВА, будинок 6
Оскарження: 07.05.2021 14:33 - 18.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
149 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.05.2021 14:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0