-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному парку « Софіївка» НАН України ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2021-04-06-008781-a
Згідно технічних вимог
Торги не відбулися
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Період оскарження:
06.04.2021 20:18 - 18.04.2021 00:00
Нічого не знайдено.