-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному парку « Софіївка» НАН України ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2021-05-20-006319-c
Згідно технічних вимог
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
7ca7a4d5dc0641438ee5594f7ca90e94
Внутрішній номер закупівлі:
9977105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-20-006319-c
Замовник:
Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534653
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, Київська, 12-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гронська Наталія Василівна 380972198078 gronskaja.natalija@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
20.05.2021 22:20 - 28.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2021 22:20 - 07.06.2021 00:00
Аукціон:
07.06.2021 13:48 - 07.06.2021 14:09
Період кваліфікації:
07.06.2021 14:09 - 08.06.2021 00:15
Період завантаження договору:
08.06.2021 00:15 - 28.06.2021 00:15
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПорядок здійснення розрахунків: Оплата наданої послуги проводиться шляхом перерахування Замовником грошових коштів на поточний рахунок Виконавця, 100% після оплата протягом 30 календарних днів з моменту надходження фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному парку « Софіївка» НАН України ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТІМ НЕТ"
Оскарження: 08.06.2021 00:15 - 19.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39801116
-
Контактна особа:
Сергій Кисляк +380675094871 jurist@itim.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, місто Умань, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА, будинок 76
Оскарження: 08.06.2021 00:15 - 19.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
149 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.06.2021 00:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
ФОП "ЯКИМЛЮК РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3302108196
-
Контактна особа:
Роман Якимлюк +380979102929 office.postlife@gmail.com
-
Адреса:
07416, Україна, Київська область, Броварський район, село Погреби, ВУЛИЦЯ НЕКРАСОВА, будинок 6
Початкова пропозиція
149 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
0cdebfb94db94737ab174dc032f8faec
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-20-006319-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ТІМ НЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39801116
-
Контактна особа:
Сергій Кисляк +380675094871 jurist@itim.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, місто Умань, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА, будинок 76
Номер договору:
419/6
Сума договору:
149 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
142 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
24.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний