-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному парку « Софіївка» НАН України ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання»
149 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0cdebfb94db94737ab174dc032f8faec
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-20-006319-c-a1
Замовник:
Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534653
-
Контактна особа:
Гронська Наталія Василівна 380972198078 gronskaja.natalija@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, Київська, 12-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТІМ НЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39801116
-
Контактна особа:
Сергій Кисляк +380675094871 jurist@itim.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, місто Умань, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА, будинок 76
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
419/6
Дата підписання:
24.06.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
149 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 833.33 UAH)
Оплачено:
149 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 833.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розконсервації мапінг системи та караоке системи в національному дендрологічному парку « Софіївка» НАН України ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021