-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення смт Щербинівка м.Торецька Донецької о...×-
Технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
- ID: UA-2021-03-29-001979-b
- Дата створення : 29.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9277099
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради ЄДРПОУ: 41345153ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м.Торецька Дон...×-
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
- ID: UA-2020-11-19-014403-c
- Дата створення : 19.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7291702
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради ЄДРПОУ: 41345153ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м.Торецька Дон...×-
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
- ID: UA-2020-10-28-003731-a
- Дата створення : 28.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6935172
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради ЄДРПОУ: 41345153ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Привокзальна смт Щербинівка м.Торецьк...×-
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Привокзальна смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
- ID: UA-2020-10-07-008550-a
- Дата створення : 07.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6613420
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради ЄДРПОУ: 41345153ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Миру смт Щербинівка м.Торецька Донець...×-
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Миру смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
- ID: UA-2020-10-07-008374-a
- Дата створення : 07.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6613065
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради ЄДРПОУ: 41345153ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м. Торецька...×-
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м. Торецька Донецької обл.
- ID: UA-2020-10-07-007781-a
- Дата створення : 07.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6611944
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради ЄДРПОУ: 41345153ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення смт Щербинівка м.Торецька Донецької о...×-
Технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
- ID: UA-2020-09-08-004970-b
- Дата створення : 08.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6200882
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради ЄДРПОУ: 41345153ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення смт Щербинівка м.Торецька Донецької о...×-
Технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
- ID: UA-2020-08-27-005247-c
- Дата створення : 27.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6072760
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради ЄДРПОУ: 41345153ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -