-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
Тендер Prozorro UA-2020-10-28-003731-a
Торги не відбулися
241 252.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 206.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 206.26 UAH
Номер:
d16c9c6ce25a4e23891d8766ef8ac748
Внутрішній номер закупівлі:
6935172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-28-003731-a
Замовник:
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41345153
-
Адреса:
85287, Україна, Донецька область, м. Торецьк, смт Щербинівка, вул. Центральна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Мірошниченко +380958596588 radaprozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
241 252.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 206.26 UAH
Період уточнення:
28.10.2020 11:44 - 03.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2020 11:44 - 13.11.2020 00:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
Кількість
3125 метри
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МІСЬКСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342669
-
Контактна особа:
Геннадій Григорович Токарєв +380504228727 ujhcdtnfhntvjdcr@gmail.com
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, вул. Бахмутська, б. 83
Початкова пропозиція
227 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
227 160.00 UAH з ПДВ
Документи
37
Скарги
0