-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
Тендер Prozorro UA-2020-11-19-014403-c
Завершена
241 252.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a85d43039934896b14329e9fda1ddec
Внутрішній номер закупівлі:
7291702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-19-014403-c
Замовник:
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41345153
-
Адреса:
85287, Україна, Донецька область, м. Торецьк, смт Щербинівка, вул. Центральна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Мірошниченко +380958596588 radaprozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі буде здійснюватися відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» за результатом автоматичної відміни електронною системою процедури закупівлі відкриті торги згідно номеру в електронній системі закупівель UA-2020-10-07-007781-a та UA-2020-10-28-003731-a на підставі абз. 2 п. 1 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» через подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
241 252.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 30%
- Подіянадання послуг
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях30 календарні дні
надання послуг - 70%
- Подіянадання послуг
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОРЕЦЬККОМСЕРВІС" ТОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Оскарження: 23.11.2020 13:11 - 04.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31217526
-
Контактна особа:
Щербина Роман Олексійович +30955438732
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, місто Торецьк, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ будинок 3
Оскарження: 23.11.2020 13:11 - 04.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
241 252.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2020 13:11
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
83a0c1beb56945119f01e8dea1c6d51a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-19-014403-c-c1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОРЕЦЬККОМСЕРВІС" ТОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31217526
-
Контактна особа:
Щербина Роман Олексійович +30955438732
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, місто Торецьк, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ будинок 3
Номер договору:
2020-12
Сума договору:
241 252.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
201 043.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
04.12.2020 08:21
Статус:
Підписаний