-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№ 202 в селищі Шишаки Миргородського р...×-
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№ 202 в селищі Шишаки Миргородського району
- ID: UA-2026-08-27-002177-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30208245
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№271 с. Покровське Миргородського райо...×-
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№271 с. Покровське Миргородського району
- ID: UA-2025-02-12-002887-a
- Дата створення : 12.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24399341
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зовнішнього освітлення від КТП-26 в с-щі. Шишаки- ID: UA-2024-04-29-001170-a
- Дата створення : 29.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21423997
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зовнішнього освітлення від ЗТП-№502 с. Яреськи- ID: UA-2024-04-01-004733-a
- Дата створення : 01.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21168506
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення- ID: UA-2024-01-04-006819-a
- Дата створення : 04.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20315899
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення- ID: UA-2023-10-02-001194-a
- Дата створення : 02.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19140116
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№18 смт. Шишаки- ID: UA-2022-02-04-005839-b
- Дата створення : 04.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13962173
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення- ID: UA-2022-01-11-005945-a
- Дата створення : 11.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13575271
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення- ID: UA-2022-01-11-004248-a
- Дата створення : 11.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13572909
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення- ID: UA-2021-12-23-012993-c
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13399487
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№294 с. Покровське Миргородського рай...×-
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№294 с. Покровське Миргородського району
- ID: UA-2021-12-22-017378-c
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13366928
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення- ID: UA-2021-12-06-013242-c
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12901899
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№173 с. Яреськи Миргородського району- ID: UA-2021-12-06-005762-c
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12890134
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№84 Л-1 с. Жоржівка Миргородського рай...×-
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№84 Л-1 с. Жоржівка Миргородського району
- ID: UA-2021-12-06-004630-c
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12888221
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№63 Л-3 с. Маслівці Миргородського рай...×-
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від КТП-№63 Л-3 с. Маслівці Миргородського району
- ID: UA-2021-11-25-007737-a
- Дата створення : 25.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12696035
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -