• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення

Завершена

396 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 960.00 UAH
Номер: 3d74adc653be4177adf37ebcf73cd3f5
Внутрішній номер закупівлі: 20315899
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-04-006819-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради
Контактна особа: Олександр Миколайович Маренич +380535291107 sh_arh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 396 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.01.2024 18:17 - 09.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2024 18:17 - 12.01.2024 00:00
Період кваліфікації: 12.01.2024 00:03 - 15.01.2024 16:14
Період завантаження договору: 21.01.2024 00:00 - 31.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴396 000.00 Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення