-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення
Оголошено тендер
396 000.00
UAH
Номер:
3656255aa63545138eb88394b9b9ecb6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-04-002856-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40998053
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40998053
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
396 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.01.2024 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума396 000.00 UAH