-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення
Тендер Prozorro UA-2022-01-11-004248-a
на потреби 2022 року
Торги відмінено
300 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
deb25914253d45af845c1e194c9d4885
Внутрішній номер закупівлі:
13572909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-11-004248-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40998053
-
Адреса:
38000, Україна, Полтавська область, смт Шишаки, вул. Корніліча, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Миколайович Маренич +380535291107 sh_arh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
06 грудня 2021 року, Управлінням житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради (далі – Замовник) оголошено процедуру закупівлі, тип процедури – відкриті торги, за предметом «Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення», «50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ідентифікатор закупівлі - UA-2021-12-06-013242-c. Закупівля не відбулась. Відповідно до пункту першого частини другої статті 32 Закону, тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-12-06-013242-c додається.
23 грудня 2021 року, Замовником повторно оголошено процедуру закупівлі, тип процедури – відкриті торги, за предметом «Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення», «50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ідентифікатор закупівлі - UA-2021-12-23-012993-c. Закупівля не відбулась. Відповідно до пункту першого частини другої статті 32 Закону, тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-12-23-012993-c додається.
З метою організації Закупівлі, з урахуванням статті 11 Закону, відповідно до частини 2 статті 13 Закону замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині 2 статті 40 Закону.
Отже, враховуючи вищенаведене, Закупівля для Замовника може бути здійснена на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення
Кількість
11 послуга
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
38000, Україна, Полтавська область, населені пункти Шишацької ТГ, населені пункти Шишацької ТГ
На карті
Інформація про скасування
Номер:
3916dec10ecf49338fd38478713fb25d
Причина скасування:
Непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченної переговорної процедури закупівлі)
Опис причини скасування:
З метою виконання Висновку та здійснення заходів, направлених на усунення встановленого порушення, відмінити переговорну процедуру закупівлі відповідно до частини восьмої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв'язку з непідписанням учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.
Період оскарження:
25.08.2022 15:28 - 05.09.2022 00:00
Дата опублікування:
25.08.2022 15:28
Дата виконання:
05.09.2022 00:02
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФО-П КУЩ ГРИГОРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Оскарження: 11.01.2022 15:05 - 22.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2163006333
-
Контактна особа:
КУЩ ГРИГОРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ +380504041750
-
Адреса:
38000, Україна, Полтавська область, селище міського типу Шишаки, вулиця Кирила Осьмака, будинок 90, квартира 5
Оскарження: 11.01.2022 15:05 - 22.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
300 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2022 15:05
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6cb6183411c4401192eff7f776d64886
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-11-004248-a-a1
Постачальник:
ФО-П КУЩ ГРИГОРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2163006333
-
Контактна особа:
КУЩ ГРИГОРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ +380504041750
-
Адреса:
38000, Україна, Полтавська область, селище міського типу Шишаки, вулиця Кирила Осьмака, будинок 90, квартира 5
Сума договору:
300 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації