-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення
Тендер Prozorro UA-2021-12-23-012993-c
Інформація про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою (Детальніше у тендерній документації). Закупівля на потребу 2022 року.
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
612d927a72ce4c01a674ecedbd8035a1
Внутрішній номер закупівлі:
13399487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-23-012993-c
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40998053
-
Адреса:
38000, Україна, Полтавська область, смт Шишаки, вул. Корніліча, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Миколайович Маренич +380535291107 sh_arh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2021 14:49 - 29.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2021 14:49 - 08.01.2022 00:00
Аукціон:
з 10.01.2022 11:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення
Кількість
11 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
38000, Україна, Полтавська область, населені пункти Шишацької ТГ, населені пункти Шишацької ТГ
На карті