-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в ліцеї «Оболонь» Оболонського району м. Києва, вул. Прирічна, 27-Б)
- ID: UA-2026-08-05-008314-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30001524
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт приміщен...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт приміщень (аварійний) в ліцеї №16 Оболонського району м. Києва, вул. Вишгородська, 42/1)
- ID: UA-2026-07-31-005894-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29963890
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт (благоус...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт (благоустрій території) в ліцеї №14 імені українського професора Грушевського Сергія Федоровича Оболонського району м. Києва, вул. Макіївська, 5)
- ID: UA-2026-07-31-002561-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29960574
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з улаштуванням відмостки в ліцеї №252 імені Василя Симоненка Оболонського району м. Києва, вул. Зої Гайдай, 10-В)
- ID: UA-2026-07-31-001985-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29960004
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт приміщен...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт приміщень (аварійний) з облаштуванням басейну в закладі дошкільної освіти «Центр розвитку дитини «Я+Сім’я» Оболонського району м. Києва, вул. Левка Лук’яненка, 18-А»)
- ID: UA-2026-07-31-001735-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29959751
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №580 «Ольвія» Оболонського району м. Києва, вул. Петра Панча, 7-А)
- ID: UA-2026-07-29-007071-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29942290
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №585 Оболонського району м. Києва, вул, Героїв Полку «АЗОВ» 1-Б)
- ID: UA-2026-07-29-006905-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29942130
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015-71320000-7 Послуги з інженерного проєктування (Коригування проєктно- кошто...×-
код ДК 021:2015-71320000-7 Послуги з інженерного проєктування (Коригування проєктно- кошторисної документації стадії "РП" по об'єкту:"Реконструкція господарської будівлі (Літ. Б) під споруду подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття з навчальними приміщеннями школи І-ІІІ ступенів №18 Оболонського району, вулиця Академіка Оппокова, 1)
- ID: UA-2026-07-15-007471-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29823026
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №580 «Ольвія» Оболонського району м. Києва, вул. Петра Панча, 7-А)
- ID: UA-2026-07-13-008588-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29799771
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №602 Оболонського району м. Києва, вул. Зої Гайдай, 1-А)
- ID: UA-2026-07-13-007897-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29799075
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №804 Оболонського району м. Києва, вул. Бережанська, 14-А)
- ID: UA-2026-07-10-006274-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29785038
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №585 Оболонського району м. Києва, вул, Героїв Полку «АЗОВ» 1-Б)
- ID: UA-2026-07-10-006016-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29784777
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в ліцеї «Оболонь» Оболонського району м. Києва, вул. Прирічна, 27-Б)
- ID: UA-2026-07-10-003700-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29782477
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в ліцеї №256 «СМАРТ» Оболонського району м. Києва, вул. Озерна, 2-А)
- ID: UA-2026-07-10-002981-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29781747
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт приміщен...×-
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт приміщень (аварійний) в ліцеї №104 імені О. Ольжича Оболонського району м. Києва, вул. Лісна, 28)
- ID: UA-2026-05-29-005896-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29382530
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -