-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №804 Оболонського району м. Києва, вул. Бережанська, 14-А)
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-006274-a
Завершена
6 490 145.00
UAH без ПДВ
Номер:
e02213c4079b44b6b0c8f77d38171570
Внутрішній номер закупівлі:
29785038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-006274-a
Замовник:
Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37445442
-
Адреса:
04211, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бугай Дмитро Вікторович 380444199838 dugaj.103@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 490 145.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 13:31 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 13:31 - 25.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 13:58
Період кваліфікації:
25.07.2026 00:00 - 29.07.2026 10:15
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 490 145.00 код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №804 Оболонського району м. Києва, вул. Бережанська, 14-А)