• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в ліцеї «Оболонь» Оболонського району м. Києва, вул. Прирічна, 27-Б)

Торги відмінено

9 906 591.67 UAH без ПДВ
Номер: 6cd661d72fd84022af2f4d40f744518c
Внутрішній номер закупівлі: 29782477
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-10-003700-a   
Замовник: Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Бугай Дмитро Вікторович 380444199838 dugaj.103@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 9 906 591.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.07.2026 11:34 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2026 11:34 - 25.07.2026 00:00
Аукціон: з 27.07.2026 15:37
Період кваліфікації: 25.07.2026 00:00 - 28.07.2026 15:18
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 747fb852aaf74d2383f6feebfe14dc07
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Розпорядженням Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 11.02.2026 №58 "Про розподіл коштів у 2026 році на реалізацію інвестиційних проєктів та програм публічних інвестицій (адресний перелік об’єктів капітальних ремонтів)" серед іншого були виділені грошові кошти в сумі 11120820,00 грн на «Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в ліцеї «Оболонь» Оболонського району м. Києва, вул. Прирічна, 27-Б». Під час підготовки протокольного рішення про здійснення Закупівлі, а в подальшому і при публікації змін до річного плану та оголошення Закупівлі, уповноваженою особою було допущено технічну (механічну) математичну помилку в сумі Закупівлі та зазначено очікувану вартість, яка перевищує розмір виділених коштів. Викладені вище факти унеможливлюють укладення Договору за результатом проведення Закупівлі на вартість тендерної пропозиції переможця (11868599,22 грн), в зв’язку з відсутністю необхідної суми коштів на оплату виконаних робіт. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити. Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Враховуючи вищевикладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження: 03.08.2026 16:57 - 14.08.2026 00:00
Дата опублікування: 03.08.2026 16:57
Дата виконання: 14.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴9 906 591.67 код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в ліцеї «Оболонь» Оболонського району м. Києва, вул. Прирічна, 27-Б)