-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №580 «Ольвія» Оболонського району м. Києва, вул. Петра Панча, 7-А)
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-008588-a
Торги не відбулися
6 887 140.83
UAH без ПДВ
Номер:
eafd7d4d083e44e7ade91c58b22dd33f
Внутрішній номер закупівлі:
29799771
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-008588-a
Замовник:
Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37445442
-
Адреса:
04211, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бугай Дмитро Вікторович 380444199838 dugaj.103@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 887 140.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 15:34 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 15:34 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 12:53
Період кваліфікації:
28.07.2026 00:00 - 29.07.2026 14:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 887 140.83 код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №580 «Ольвія» Оболонського району м. Києва, вул. Петра Панча, 7-А)