-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адре...×-
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, просп. Юності, 13
- ID: UA-2026-08-28-009653-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229073
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адре...×-
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, Вінницька обл., Вінницький р-н, с-ще Десна, Вінницької міської територіальної громади, вул. Лесі Українки, 12
- ID: UA-2026-08-27-011485-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30217510
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келець...×-
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 90 (Коригування)
- ID: UA-2026-08-24-006824-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30173407
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Учител...×-
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Учительська, 12 (підготовка до опалювального сезону) (розроблення проєктної документації)
- ID: UA-2026-08-24-004560-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30171146
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келець...×-
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 78Б (підготовка до опалювального сезону) (Коригування)
- ID: UA-2026-08-21-005245-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30157225
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) житло...×-
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Стрілецька, 60 (коригування)
- ID: UA-2026-08-19-007729-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30131346
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адре...×-
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Стрілецька, 97
- ID: UA-2026-08-18-012099-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30121954
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт контейнерного майданчика, розташованого біля будівлі за адресою: Україн...×-
Капітальний ремонт контейнерного майданчика, розташованого біля будівлі за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 65 (проведення експертизи)
- ID: UA-2026-08-17-006677-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103556
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адре...×-
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Дениса Бадіки, 1 (проведення експертизи)
- ID: UA-2026-08-17-006211-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103095
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адре...×-
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Стельмаха, 49 (проведення експертизи)
- ID: UA-2026-08-17-004235-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30101123
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келец...×-
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 78Б (підготовка до опалювального сезону) (Коригування) (проведення експертизи)
- ID: UA-2026-08-14-010260-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30093724
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адре...×-
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Сергія Зулінського, 37А
- ID: UA-2026-08-14-008500-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30091976
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 годин (до 01.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
виконання робіт по здійсненню авторського нагляду- ID: UA-2026-08-14-007302-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30090761
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду на об’єкті: Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опал...×-
Здійснення авторського нагляду на об’єкті: Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м.Вінниця, вул. Лялі Ратушної, 130
- ID: UA-2026-08-14-007170-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30090619
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адре...×-
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м.Вінниця, просп. Юності, 57 (здійснення технічного нагляду та окремих функцій замовника)
- ID: UA-2026-08-11-010874-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30054538
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -