• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 78Б (підготовка до опалювального сезону) (Коригування)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

2 890 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
30
хв
44
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3f32ad00b3e242aa9d7e8a4122224688
Внутрішній номер закупівлі: 30157225
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-005245-a   
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Контактна особа: Балан Майя 380432595289 YODZG@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 890 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 12:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 12:04 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 21.08.2026 12:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 890 000.00 Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 78Б (підготовка до опалювального сезону) (Коригування)