-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 78Б (підготовка до опалювального сезону) (Коригування)
Оголошено тендер
3 468 000.00
UAH
Номер:
817a3057fcc04cc3a907ba87419485f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-002333-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 468 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 78Б (підготовка до опалювального сезону) (Коригування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
21.08.2026 10:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума3 468 000.00 UAH