-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, просп. Юності, 13
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-009653-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)
3 900 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
13
год
44
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
afb1775b26cb42d68eb5c1b27f301480
Внутрішній номер закупівлі:
30229073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-009653-a
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Балан Майя 380432595289 YODZG@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 900 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 15:49 - 11.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 15:49 - 14.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 15:49 - 11.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 900 000.00 Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, просп. Юності, 13