• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, просп. Юності, 13

Оголошено тендер

4 680 000.00 UAH
Номер: 84a75fcff1ff4d3dbab7d8654df11af1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-011323-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Очікувана вартість: 4 680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, просп. Юності, 13
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 28.08.2026 15:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума4 680 000.00 UAH