• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Стрілецька, 97

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)

2 829 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
15
год
28
хв
14
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a857841eb72a4fb9acb4dfee2c8b882b
Внутрішній номер закупівлі: 30121954
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-012099-a   
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Контактна особа: Балан Майя 380432595289 YODZG@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 829 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 16:50 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 16:50 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження: 18.08.2026 16:50 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 12:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 829 000.00 Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Стрілецька, 97