• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Стрілецька, 97

Оголошено тендер

3 394 800.00 UAH
Номер: 31bef3d9656242ee88349cc613c3cf02
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-014757-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Очікувана вартість: 3 394 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону) житлового будинку за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Стрілецька, 97
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 18.08.2026 16:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума3 394 800.00 UAH