-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт нежитлових приміщень відділення соціальної підтримки жінок з дітьми, які о...×-
Поточний ремонт нежитлових приміщень відділення соціальної підтримки жінок з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах за адресою: м. Миколаїв, пров. Київський, 1 (ДК 021:2015 - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-19-007156-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30130770
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту приміщення санвузла згідно вимог доступності маломобільних гру...×-
Послуга з поточного ремонту приміщення санвузла згідно вимог доступності маломобільних груп населення в відділенні міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Інгульського району за адресою: м. Миколаїв, вул. Південна, 51 А, 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» за ДК 021:2015
- ID: UA-2025-09-25-003948-a
- Дата створення : 25.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26551638
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту приміщень відділення денного перебування Корабельного району м...×-
Послуга з поточного ремонту приміщень відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 301/2, 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» за ДК 021:2015
- ID: UA-2025-09-23-007914-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26523560
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту нежитлових приміщень відділення соціальної підтримки жінок з д...×-
Послуга з поточного ремонту нежитлових приміщень відділення соціальної підтримки жінок з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах за адресою: м. Миколаїв, пров. Київський, 1 за ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
- ID: UA-2025-09-12-002403-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26412906
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів),...×-
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а саме:Послуги з поточного ремонту підвального приміщення будівлі Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою : вул..Шевченка,19 А.
- ID: UA-2024-08-02-001171-a
- Дата створення : 02.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22212434
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів),...×-
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а саме:Послуги з поточного ремонту підвального приміщення відділення соціальної допомоги вдома Заводського району Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою : вул..Кузнецька,1.
- ID: UA-2024-06-24-003307-a
- Дата створення : 24.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21908798
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів),...×-
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а саме:Послуги з поточного ремонту підвального приміщення (найпростішого укриття) відділення для тимчасового перебування осіб, які опинились в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених осіб міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою : м.Миколаїв, вул.. Театральна, 45
- ID: UA-2024-06-17-000964-a
- Дата створення : 17.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21844911
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів),...×-
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а саме:Послуги з поточного ремонту підвального приміщення (найпростішого укриття) Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою : м.Миколаїв, вул.. Морехідна, 9/2
- ID: UA-2024-05-27-010689-a
- Дата створення : 27.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21669589
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів),...×-
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а саме:Послуги з поточного ремонту підвального приміщення (найпростішого укриття) відділення для тимчасового перебування осіб, які опинились в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених осіб міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою : м.Миколаїв, вул.. Театральна, 45
- ID: UA-2024-05-27-004221-a
- Дата створення : 27.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21663662
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту санітарного приміщення у відділенні тимчасового перебування ос...×-
Послуги з поточного ремонту санітарного приміщення у відділенні тимчасового перебування осіб, які опинились у СЖО та ВПО за адресою: м.Миколаїв, вул.Театральна, 45/1
- ID: UA-2024-02-28-009097-a
- Дата створення : 28.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20883139
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт альтанки для відділення Заводського району міського територіального центру...×-
Поточний ремонт альтанки для відділення Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за адресою м.Миколаїв , вул. Кузнецька,83 у т.ч. Технічний огляд)
- ID: UA-2023-07-18-007285-a
- Дата створення : 18.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18432714
Комунальна організація (установа, заклад) Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт альтанки для відділення Заводського району міського територіального центру...×-
Поточний ремонт альтанки для відділення Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: м.Миколаїв, вул.Кузнецька,83 у т.ч. технічний нагляд) ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-06-22-003713-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18199607
Комунальна організація (установа, заклад) Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт альтанки для відділення Заводського району міського територіального центру...×-
Поточний ремонт альтанки для відділення Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за адресою: м.Миколаїв, вул. Кузнецька,83, у т.ч. технічний нагляд. 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-06-12-004021-a
- Дата створення : 12.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18065129
Комунальна організація (установа, заклад) Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщень за адресою: м.Миколаїв, вул. Театральна,45/1 для обл...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень за адресою: м.Миколаїв, вул. Театральна,45/1 для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб
- ID: UA-2022-12-14-008270-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16252281
Комунальна організація (установа, заклад) Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщень за адресою:м.Миколаїв, вул.Театральна,45/1 для облаш...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень за адресою:м.Миколаїв, вул.Театральна,45/1 для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих)осіб
- ID: UA-2022-10-19-002522-a
- Дата створення : 19.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15614425
Комунальна організація (установа, заклад) Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -