-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а саме:Послуги з поточного ремонту підвального приміщення (найпростішого укриття) відділення для тимчасового перебування осіб, які опинились в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених осіб міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою : м.Миколаїв, вул.. Театральна, 45
Тендер Prozorro UA-2024-05-27-004221-a
Торги не відбулися
155 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 775.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 775.00 UAH
Номер:
35c03d710962464d924f45b5d1968fb2
Внутрішній номер закупівлі:
21663662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-27-004221-a
Замовник:
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
34706804
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОРЕХІДНА будинок 9/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антонець Ірина +380682672375 pmmcznbvd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
155 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2024 14:37 - 01.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2024 14:37 - 04.06.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴155 000.00 Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а саме:Послуги з поточного ремонту підвального приміщення (найпростішого укриття) відділення для тимчасового перебування осіб, які опинились в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених осіб міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою : м.Миколаїв, вул.. Театральна, 45