-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а саме:Послуги з поточного ремонту підвального приміщення (найпростішого укриття) відділення для тимчасового перебування осіб, які опинились в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених осіб міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою : м.Миколаїв, вул.. Театральна, 45
Оголошено тендер
155 000.00
UAH
Номер:
07fec1115791430a939770db07fc9dee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-27-004888-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
34706804
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОРЕХІДНА будинок 9/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
34706804
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОРЕХІДНА будинок 9/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
155 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а саме:Послуги з поточного ремонту підвального приміщення (найпростішого укриття) відділення для тимчасового перебування осіб, які опинились в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених осіб міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою : м.Миколаїв, вул.. Театральна, 45
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.05.2024 11:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума155 000.00 UAH