-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту приміщень відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 301/2, 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» за ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2025-09-23-007914-a
Завершена
1 386 793.20
UAH з ПДВ
Номер:
392efd1ca3934018805debb0d5fab532
Внутрішній номер закупівлі:
26523560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-23-007914-a
Замовник:
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
34706804
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОРЕХІДНА будинок 9/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Хижняк +380509272862 reclama2017lx@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 386 793.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.09.2025 13:33 - 03.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2025 13:33 - 06.10.2025 15:00
Аукціон:
07.10.2025 13:12 - 07.10.2025 13:47
Період кваліфікації:
07.10.2025 13:47 - 09.10.2025 13:43
Період завантаження договору:
15.10.2025 00:00 - 25.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 386 793.20 Послуга з поточного ремонту приміщень відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 301/2, 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» за ДК 021:2015