• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з поточного ремонту приміщення санвузла згідно вимог доступності маломобільних груп населення в відділенні міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Інгульського району за адресою: м. Миколаїв, вул. Південна, 51 А, 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» за ДК 021:2015

Завершена

325 096.00 UAH з ПДВ
Номер: ccc3e86d8f734a7e91682bef4e69438d
Внутрішній номер закупівлі: 26551638
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-25-003948-a   
Замовник: Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Контактна особа: Людмила Хижняк +380509272862 reclama2017lx@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 325 096.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.09.2025 11:08 - 30.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.09.2025 11:08 - 03.10.2025 12:00
Аукціон: з 06.10.2025 14:23
Період кваліфікації: 03.10.2025 12:00 - 07.10.2025 14:37
Період завантаження договору: 13.10.2025 00:00 - 23.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴325 096.00 Послуга з поточного ремонту приміщення санвузла згідно вимог доступності маломобільних груп населення в відділенні міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Інгульського району за адресою: м. Миколаїв, вул. Південна, 51 А, 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» за ДК 021:2015