-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: вул. Заболотного Академіка, 136А у Го...×-
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: вул. Заболотного Академіка, 136А у Голосіївському районі м. Києва, ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-20-011182-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148858
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: просп. Науки, 9 у Голосіївському райо...×-
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: просп. Науки, 9 у Голосіївському районі м. Києва, ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-20-011074-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148757
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: вул. Стратегічне шрсе, 21 у Голосіївс...×-
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: вул. Стратегічне шрсе, 21 у Голосіївському районі м. Києва, ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-20-010992-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148674
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: вул. Голосіївська, 3 у Голосіївському...×-
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: вул. Голосіївська, 3 у Голосіївському районі м. Києва, ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-20-010903-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148543
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: вул. Саксаганського 87 у Голосіївсько...×-
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: вул. Саксаганського 87 у Голосіївському районі міста Києва. ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-20-010250-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147925
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: просп. Глушкова Академіка 30. ДК 021:...×-
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: просп. Глушкова Академіка 30. ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-20-009670-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147346
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: вул. Володимира Антоновича № 103А. ДК...×-
Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: вул. Володимира Антоновича № 103А. ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-20-009404-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147088
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Реставрація з пристосуванням приміщень захисної споруди цивільного захисту (цивільної обо...×-
«Реставрація з пристосуванням приміщень захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони), сховище обліковий номер № 105092, розташованої в підвальних приміщеннях житлового будинку (пам’ятки архітектури) за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 86» (ДК 021:2015: 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-24-000734-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29899584
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт підвальних приміщень житлового будинку для використання під найпростіші...×-
Капітальний ремонт підвальних приміщень житлового будинку для використання під найпростіші укриття за адресою: вулиця Заболотного Академіка, 136 у Голосіївському районі міста Києва, ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-07-09-011158-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29777949
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вулиця Васильківська, 40 у Голос...×-
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вулиця Васильківська, 40 у Голосіївському районі міста Києва, ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-07-09-010990-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29777777
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення відновлювальних робіт (ліфтової шахти з заміною ліфта) житлового будинку за адр...×-
Проведення відновлювальних робіт (ліфтової шахти з заміною ліфта) житлового будинку за адресою: вулиця Володимирська, 89/91 п.1 у Голосіївському районі міста Києва, пошкоджених внаслідок військової агресії, ДК 021:2015 (CPV) : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-07-09-010075-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29776862
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення відновлювальних робіт (світловий ліхтар) житлового будинку за адресою: вулиця С...×-
Проведення відновлювальних робіт (світловий ліхтар) житлового будинку за адресою: вулиця Саксаганського, 41Б у Голосіївському районі міста Києва, пошкоджених внаслідок військової агресії «Пам’ятка архітектури», ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-07-09-002416-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29769223
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проведення відновлювальних робіт (заміна вікон, світловий ліхтар) житлового будинку за адр...×-
Проведення відновлювальних робіт (заміна вікон, світловий ліхтар) житлового будинку за адресою: вулиця Саксаганського, 44А у Голосіївському районі міста Києва, пошкоджених внаслідок військової агресії «Пам’ятка архітектури», ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-07-08-008960-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29763676
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проведення відновлювальних робіт (заміна вікон, світловий ліхтар) житлового будинку за адр...×-
Проведення відновлювальних робіт (заміна вікон, світловий ліхтар) житлового будинку за адресою: вулиця Саксаганського, 36 у Голосіївському районі міста Києва, пошкоджених внаслідок військової агресії «Пам’ятка архітектури», ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-07-08-008872-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29763594
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проведення відновлювальних робіт (заміна вікон, світловий ліхтар) житлового будинку за адр...×-
Проведення відновлювальних робіт (заміна вікон, світловий ліхтар) житлового будинку за адресою: вулиця Саксаганського, 33/35 у Голосіївському районі міста Києва, пошкоджених внаслідок військової агресії «Пам’ятка архітектури», ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-07-08-008404-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29763135
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -