-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення відновлювальних робіт (світловий ліхтар) житлового будинку за адресою: вулиця Саксаганського, 41Б у Голосіївському районі міста Києва, пошкоджених внаслідок військової агресії «Пам’ятка архітектури», ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-002416-a
Завершена
1 595 887.00
UAH без ПДВ
Номер:
dfcfd368b1654e6083da9a7f0d58c90c
Внутрішній номер закупівлі:
29769223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-002416-a
Замовник:
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32375554
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський будинок 17-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крюкова Лариса 380445251909 kkzakupivlykp2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 595 887.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 10:44 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 10:44 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 14:57
Період кваліфікації:
24.07.2026 00:00 - 31.07.2026 13:13
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 595 887.00 Проведення відновлювальних робіт (світловий ліхтар) житлового будинку за адресою: вулиця Саксаганського, 41Б у Голосіївському районі міста Києва, пошкоджених внаслідок військової агресії «Пам’ятка архітектури», ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи