• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Проведення відновлювальних робіт (світловий ліхтар) житлового будинку за адресою: вулиця Саксаганського, 41Б у Голосіївському районі міста Києва, пошкоджених внаслідок військової агресії «Пам’ятка архітектури», ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Оголошено тендер

1 915 064.40 UAH
Номер: b12215bea3934a488b6885d5a1148736
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-09-003158-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва"
Замовник: КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва"
Очікувана вартість: 1 915 064.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проведення відновлювальних робіт (світловий ліхтар) житлового будинку за адресою: вулиця Саксаганського, 41Б у Голосіївському районі міста Києва, пошкоджених внаслідок військової агресії «Пам’ятка архітектури», ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 09.07.2026 10:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6092 - Реалізація проектів (заходів) з відновлення об’єктів житлового фонду, пошкоджених / знищених внаслідок збройної агресії, за рахунок коштів місцевих бюджетів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 915 064.40 UAH