-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення відновлювальних робіт (ліфтової шахти з заміною ліфта) житлового будинку за адресою: вулиця Володимирська, 89/91 п.1 у Голосіївському районі міста Києва, пошкоджених внаслідок військової агресії, ДК 021:2015 (CPV) : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-010075-a
Завершена
2 613 072.00
UAH без ПДВ
Номер:
78c6466b91f049b28e10cc982c8de674
Внутрішній номер закупівлі:
29776862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-010075-a
Замовник:
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32375554
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський будинок 17-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крюкова Лариса 380445251909 kkzakupivlykp2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 613 072.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 16:31 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 16:31 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 13:47
Період кваліфікації:
28.07.2026 00:00 - 04.08.2026 16:32
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 613 072.00 Проведення відновлювальних робіт (ліфтової шахти з заміною ліфта) житлового будинку за адресою: вулиця Володимирська, 89/91 п.1 у Голосіївському районі міста Києва, пошкоджених внаслідок військової агресії, ДК 021:2015 (CPV) : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація