-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт підвальних приміщень житлового будинку для використання під найпростіші укриття за адресою: вулиця Заболотного Академіка, 136 у Голосіївському районі міста Києва, ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-011158-a
Завершена
6 434 793.00
UAH без ПДВ
Номер:
2fc97f8633bd4f2caf4252607659fd0d
Внутрішній номер закупівлі:
29777949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-011158-a
Замовник:
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32375554
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський будинок 17-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крюкова Лариса 380445251909 kkzakupivlykp2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 434 793.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 17:48 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 17:48 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 13:27
Період кваліфікації:
28.07.2026 00:00 - 14.08.2026 10:38
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 434 793.00 Капітальний ремонт підвальних приміщень житлового будинку для використання під найпростіші укриття за адресою: вулиця Заболотного Академіка, 136 у Голосіївському районі міста Києва, ДК 021:2015 (CPV) : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи