-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на прв. Сі...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на прв. Сіцінського у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-21-001676-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30153634
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Кн...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Князя С. Хороброго у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-20-010791-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148459
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Пу...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Пулюя у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-20-010049-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147733
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Ге...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Геологів у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-20-008131-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30145828
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Яр...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Ярослава Мудрого у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-20-007573-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30145269
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на прз. Ко...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на прз. Козловського у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-20-006749-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30144453
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Пілотській у м. Хмельн...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Пілотській у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-20-002560-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30140254
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшла 21 година
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Успенській у м. Хмельн...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Успенській у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-20-001307-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30139009
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшла 21 година
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на прс. Миру у м. Хмельницьком...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на прс. Миру у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-19-012740-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30136364
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшла 21 година
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Бандери у м. Хмельниць...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Бандери у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-19-010825-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30134599
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшла 21 година
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Ше...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Шевченка у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-18-003217-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30113086
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Ль...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Львівське шосе у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-18-002706-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30112576
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Пр...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Приймаченко у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-18-001769-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30111626
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Чо...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на вул. Чорнобрового у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-18-001072-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30110942
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на прв. Пр...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на прв. Проїзному у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-18-000748-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30110613
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -