-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Пілотській у м. Хмельницькому
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-002560-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 22 години
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 22 години
2 562 603.12
UAH без ПДВ
Номер:
41413d98c27c458ba991d594f19ec17f
Внутрішній номер закупівлі:
30140254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-002560-a
Замовник:
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356163
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щегельська Ольга Іванівна +380680765019 o_shchehelska@khm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 562 603.12 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 10:43 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 10:43 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:22
Період кваліфікації:
з 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 562 603.12 Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Пілотській у м. Хмельницькому