-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Пілотській у м. Хмельницькому
Оголошено тендер
3 075 123.74
UAH
Номер:
44beebad23cd43d4880e4b59142dc94e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-002496-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356163
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356163
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 075 123.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Пілотській у м. Хмельницькому
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.08.2026 10:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницький
Сума3 075 123.74 UAH