-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Бандери у м. Хмельницькому
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-010825-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 22 години
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 22 години
3 051 645.55
UAH без ПДВ
Номер:
c2e7346228c24cb5835c2a10a6fb110f
Внутрішній номер закупівлі:
30134599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-010825-a
Замовник:
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356163
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щегельська Ольга Іванівна +380680765019 o_shchehelska@khm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 051 645.55 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 16:05 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 16:05 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 13:11
Період кваліфікації:
з 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 051 645.55 Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Бандери у м. Хмельницькому