-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Успенській у м. Хмельницькому
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-001307-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 22 години
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 22 години
408 824.19
UAH без ПДВ
Номер:
de28dcdee75e4aa2ab64c8d5103d3657
Внутрішній номер закупівлі:
30139009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-001307-a
Замовник:
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356163
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щегельська Ольга Іванівна +380680765019 o_shchehelska@khm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
408 824.19 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 09:48 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 09:48 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 14:24
Період кваліфікації:
з 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴408 824.19 Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Успенській у м. Хмельницькому