• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Успенській у м. Хмельницькому

Оголошено тендер

490 589.03 UAH
Номер: 1b0911ec79a64011a67124bfc7cd1e2e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-001024-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради
Замовник: Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради
Очікувана вартість: 490 589.03 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Успенській у м. Хмельницькому
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.08.2026 09:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницький
Сума490 589.03 UAH