-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт «Утеплення фасаду корпуса поліклініки Дитячої клін...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт «Утеплення фасаду корпуса поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6,А» (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)»
- ID: UA-2020-11-25-001583-b
- Дата створення : 25.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7377758
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт з заміною ліфтів в будівлі лікарні за адресою вули...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт з заміною ліфтів в будівлі лікарні за адресою вулиця Академіка Стражеско 6,а Солом’янського району м. Києва» згідно ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація».
- ID: UA-2020-08-21-005790-c
- Дата створення : 21.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6025243
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт «Утеплення фасаду корпуса поліклініки Дитячої клін...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт «Утеплення фасаду корпуса поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6,А» (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2020-03-31-001585-b
- Дата створення : 31.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4738907
КНП «ДКЛ №4» ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт кабінетів першого поверху КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІД...×-
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт кабінетів першого поверху КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДИТЯЧОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ № 4 СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) (ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2020-03-06-001219-b
- Дата створення : 06.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4607663
КНП «ДКЛ №4» ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт кабінетів першого поверху КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІД...×-
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт кабінетів першого поверху КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДИТЯЧОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ № 4 СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) (ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2020-02-21-002387-b
- Дата створення : 21.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4532284
КНП «ДКЛ №4» ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщень поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом...×-
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщень поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи) ( Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-10-22-000901-c
- Дата створення : 22.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3917725
ДКЛ-4 ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Капітальний ремонт покрівлі даху стаціонару Дитячої клінічної лікарні...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Капітальний ремонт покрівлі даху стаціонару Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: проспект Космонавта Комарова,3 (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету).
- ID: UA-2019-09-30-000475-a
- Дата створення : 30.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3839356
ДКЛ-4 ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщень поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом...×-
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщень поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи).
- ID: UA-2019-09-26-001516-a
- Дата створення : 26.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3831180
ДКЛ-4 ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету поліклініки Дитячої клінічної...×-
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2019-09-25-001391-a
- Дата створення : 25.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3825336
ДКЛ-4 ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Капітальний ремонт покрівлі даху стаціонару Дитячої клінічної лікарні...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Капітальний ремонт покрівлі даху стаціонару Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: проспект Космонавта Комарова,3 (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету).
- ID: UA-2019-09-13-001591-a
- Дата створення : 13.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3782454
ДКЛ-4 ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Капітальний ремонт м’якої покрівлі даху поліклініки Дитячої клінічної...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Капітальний ремонт м’якої покрівлі даху поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (Джерело фінансування закупівлі -кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-09-06-001217-a
- Дата створення : 06.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3755816
ДКЛ-4 ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013.Капітальний ремонт м’якої покрівлі даху поліклініки Дитячої клінічної...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013.Капітальний ремонт м’якої покрівлі даху поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2019-07-04-001768-a
- Дата створення : 04.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3545032
ДКЛ-4 ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщень корпусу стаціонару Дитячої клінічної лікарні №...×-
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщень корпусу стаціонару Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: проспект Космонавта Комарова,3 (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи).
- ID: UA-2019-07-04-001136-a
- Дата створення : 04.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3543325
ДКЛ-4 ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт «Утеплення фасаду корпусу стаціонару Дитячої клінічної лікарні №4 Соло...×-
«Капітальний ремонт «Утеплення фасаду корпусу стаціонару Дитячої клінічної лікарні №4 Солом’янського району м. Києва проспект Комарова,3 (CPV 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)». (продовження робіт).
- ID: UA-2019-03-19-000965-a
- Дата створення : 19.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3291451
ДКЛ-4 ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт (заміна) вікон в поліклініці за адресою: вулиця Стражеско,6а Дитячої к...×-
«Капітальний ремонт (заміна) вікон в поліклініці за адресою: вулиця Стражеско,6а Дитячої клінічної лікарні №4 Солом’янського району м. Києва (CPV 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)»
- ID: UA-2018-11-19-001780-a
- Дата створення : 19.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2754704
ДКЛ-4 ЄДРПОУ: 01994037ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -