-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщень поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи) ( Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-10-22-000901-c
Завершена
513 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 569.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 569.10 UAH
Номер:
eca6d177e3cc4cbca98a3f0276a8558a
Внутрішній номер закупівлі:
3917725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-22-000901-c
Замовник:
ДКЛ-4
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994037
-
Адреса:
03126, Україна, місто Київ, м.Київ, Солом'янський район, ПРОСПЕКТ КОСМОНАВТА КОМАРОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдук Інна Анатоліївна ekonomdkl4@i.ua http://kmdkl4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
513 820.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2019 16:36 - 27.10.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2019 16:36 - 06.11.2019 18:00
Аукціон:
07.11.2019 13:46 - 07.11.2019 14:13
Період кваліфікації:
07.11.2019 14:13 - 12.11.2019 16:34
Період завантаження договору:
12.11.2019 16:28 - 02.12.2019 16:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴513 820.00 ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщень поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи) ( Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету)