-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщень поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи) ( Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-10-22-000901-c
Завершена
513 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 569.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 569.10 UAH
Період уточнення:
22.10.2019 16:36 - 27.10.2019 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим