-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщень поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи).
Тендер Prozorro UA-2019-09-26-001516-a
Торги не відбулися
513 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 569.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 569.10 UAH
Номер:
a150f00b204b40669f5c70802ac33333
Внутрішній номер закупівлі:
3831180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-26-001516-a
Замовник:
ДКЛ-4
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994037
-
Адреса:
03126, Україна, місто Київ, м.Київ, Солом'янський район, ПРОСПЕКТ КОСМОНАВТА КОМАРОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдук Інна Анатоліївна ekonomdkl4@i.ua http://kmdkl4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
513 820.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2019 17:05 - 01.10.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2019 17:05 - 11.10.2019 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴513 820.00 ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщень поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи).