-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2019-09-25-001391-a
Завершена
326 642.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 633.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 633.21 UAH
Номер:
69830d1496ae4e6e943f4f00967fdc56
Внутрішній номер закупівлі:
3825336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-25-001391-a
Замовник:
ДКЛ-4
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994037
-
Адреса:
03126, Україна, місто Київ, м.Київ, Солом'янський район, ПРОСПЕКТ КОСМОНАВТА КОМАРОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдук Інна Анатоліївна ekonomdkl4@i.ua http://kmdkl4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
326 642.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.09.2019 16:11 - 30.09.2019 16:30
Період прийому пропозицій:
25.09.2019 16:11 - 10.10.2019 16:30
Аукціон:
11.10.2019 14:32 - 11.10.2019 14:53
Період кваліфікації:
11.10.2019 14:53 - 15.10.2019 16:27
Період завантаження договору:
11.10.2019 14:53 - 31.10.2019 14:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴326 642.00 ДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету поліклініки Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району м. Києва за адресою: вулиця Академіка Стражеско, 6А (ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)