-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт з метою встановлення підйомника для забезпечення безбар'єрного до...×-
«Капітальний ремонт з метою встановлення підйомника для забезпечення безбар'єрного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в приміщенні корпусу поліклініки КНМП "Рогатинська ЦРЛ" за адресою: вул. Чорновола, 9 м. Рогатин Івано-Франківський район Івано-Франківської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2025-08-01-004448-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26028692
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт підвального приміщення КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорново...×-
Капітальний ремонт підвального приміщення КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9. м. Рогатин. Івано – Франківський район. Івано – Франківської області (коригування) Інші завершальні будівельні роботи (45450000-6) (ДК 021:2015)
- ID: UA-2025-04-15-013740-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25028596
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ІІ поверху консультативно-діагностичної поліклініки КНМП «Рогатинська Ц...×-
Капітальний ремонт ІІ поверху консультативно-діагностичної поліклініки КНМП «Рогатинська ЦРЛ» по вул. В. Чорновола, 9 в м. Рогатин Івано Франківської області
- ID: UA-2025-02-28-009601-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24580306
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт коридору , їдальні та службових приміщень четвертого поверху КНМП "...×-
Капітальний ремонт коридору , їдальні та службових приміщень четвертого поверху КНМП "Рогатинська ЦРЛ" за адресою: вул. Чорновола, 9. м Рогатин. Івано-Франківський район. Івано-Франківської області»
- ID: UA-2025-02-20-013244-a
- Дата створення : 20.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24498968
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт системи опалення частини поліклініки КНМП «Рогатинська ЦРЛ». за а...×-
"Капітальний ремонт системи опалення частини поліклініки КНМП «Рогатинська ЦРЛ». за адресою: вул. Чорновола, 9. м Рогатин. Івано-Франківський район. Івано-Франківської області»
- ID: UA-2024-11-13-017045-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23243915
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету першого поверху поліклініки КНМП "Рогатинська центральна рай...×-
Поточний ремонт кабінету першого поверху поліклініки КНМП "Рогатинська центральна районна лікарня" по вул.В.Чорновола, 9 в м. Рогатин Івано-Франківської області
- ID: UA-2024-01-31-014035-a
- Дата створення : 31.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20595401
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Встановлення обладнання кисневого генератора та підключення до існуючої системи киснепост...×-
«Встановлення обладнання кисневого генератора та підключення до існуючої системи киснепостачання Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня», за адресою: Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, м. Рогатин, вул. В. Чорновола, буд. 9. Реконструкція». Коригування
- ID: UA-2023-10-03-001805-a
- Дата створення : 03.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19153539
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт коридору першого поверху поліклініки КНМП "Рогатинська центральна...×-
Капітальний ремонт коридору першого поверху поліклініки КНМП "Рогатинська центральна районна лікарня" по вул.В.Чорновола, 9 в м. Рогатин Івано-Франківської області
- ID: UA-2023-07-28-008722-a
- Дата створення : 28.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18533801
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт (заміна) ліфта в головному корпусі КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою:...×-
«Капітальний ремонт (заміна) ліфта в головному корпусі КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9, м. Рогатин, Івано-Франківський район, Івано-Франківської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2023-07-28-004454-a
- Дата створення : 28.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18529590
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт «Встановлення обладнання кисневого генератора та підключення до існуючо...×-
Капітальний ремонт «Встановлення обладнання кисневого генератора та підключення до існуючої системи киснепостачання Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня», за адресою: Івано- Франківська обл., Івано- Франківський р-н, м. Рогатин, вул. В. Чорновола, буд. 9. Реконструкція»
- ID: UA-2023-03-13-001640-a
- Дата створення : 13.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17213142
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт відділення анестезії та інтенсивної терапії КНМП "Рогатинська ЦРЛ&quo...- ID: UA-2023-03-08-007359-a
- Дата створення : 08.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17186892
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт «Встановлення обладнання кисневого генератора та підключення до існуючо...×-
Капітальний ремонт «Встановлення обладнання кисневого генератора та підключення до існуючої системи киснепостачання Комунальне некомерційне медичне підприємство “Рогатинська центральна районна лікарня”, за адресою: Івано- Франківська обл., Івано- Франківський р-н, м. Рогатин, вул. Чорновола В., буд. 9. Реконструкція»
- ID: UA-2023-03-08-006681-a
- Дата створення : 08.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17186213
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт коридору-реєстратури в КНМП "Рогатинська ЦРЛ"- ID: UA-2023-02-21-013410-a
- Дата створення : 21.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17049983
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету ендоскопії КМНП "Рогатинська ЦРЛ"- ID: UA-2022-03-14-003877-a
- Дата створення : 14.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14361849
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2020-12-29-002374-c
- Дата створення : 29.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8049635
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОГАТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -