• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт (заміна) ліфта в головному корпусі КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9, м. Рогатин, Івано-Франківський район, Івано-Франківської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)

Завершена

1 548 273.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 741.37 UAH
Номер: 5f2150393ad744f3a7f43173d069efc1
Внутрішній номер закупівлі: 18529590
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-28-004454-a   
Замовник: Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня»
Контактна особа: Кривень Василь Степанович +380682541559 krivenvasil@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 548 273.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.07.2023 12:13 - 02.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2023 12:13 - 05.08.2023 18:00
Період кваліфікації: 05.08.2023 18:03 - 07.08.2023 16:44
Період завантаження договору: 13.08.2023 00:00 - 23.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 548 273.60 «Капітальний ремонт (заміна) ліфта в головному корпусі КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9, м. Рогатин, Івано-Франківський район, Івано-Франківської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)