-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт (заміна) ліфта в головному корпусі КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9, м. Рогатин, Івано-Франківський район, Івано-Франківської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
1 548 273.60
UAH
Номер:
28090f61cee647009b3c2a53a820677b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-28-002151-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993581
-
Адреса:
77001, Україна, Івано-Франківська область, Рогатин, вул.В. Чорновола 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993581
-
Адреса:
77001, Україна, Івано-Франківська область, Рогатин, вул.В. Чорновола 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 548 273.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт (заміна) ліфта в головному корпусі КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9, м. Рогатин, Івано-Франківський район, Івано-Франківської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.07.2023 12:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описмісцевий бюджет, власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Сума1 548 273.60 UAH