-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт ІІ поверху консультативно-діагностичної поліклініки КНМП «Рогатинська ЦРЛ» по вул. В. Чорновола, 9 в м. Рогатин Івано Франківської області
Тендер Prozorro UA-2025-02-28-009601-a
Завершена
5 928 183.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 640.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 640.92 UAH
Номер:
07466aff67b34704b13075cf2e9c6912
Внутрішній номер закупівлі:
24580306
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-28-009601-a
Замовник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993581
-
Адреса:
77001, Україна, Івано-Франківська область, м. Рогатин, вул.Чорновола В, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Кривень +380682541559 krivenvasil1995_ukr.net@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 928 183.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2025 16:35 - 12.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2025 16:35 - 15.03.2025 08:00
Період кваліфікації:
15.03.2025 08:00 - 21.03.2025 23:06
Період завантаження договору:
27.03.2025 00:00 - 06.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 928 183.00 Капітальний ремонт ІІ поверху консультативно-діагностичної поліклініки КНМП «Рогатинська ЦРЛ» по вул. В. Чорновола, 9 в м. Рогатин Івано Франківської області